Şimdi İletişime Geçin!

75 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Hakkımızda

Sektörde geçirdiğimiz uzun yılların kazandırdığı tecrübe ve bilgi birikimine  sahip URAY KURUMSAL  ailesi olarak endüstriyel temizlik , bakım ve hijyen kimyasalları üretiminde müşterilerimize en iyisini sunmayı ilke edindik. Üretim programımızda yer alan tüm ürünler uzun süren deneyimler sonucu her geçen gün yeni gelişmelere paralel olarak imal edilmektedir.

Firmamız , gelişen rekabet ortamında müşterilerine daha iyi ürün ve hizmeti sunmak üzere araştırma ve geliştirme faaliyetlerini aralıksız olarak sürdürmektedir.  Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımızla her zaman daha iyisini sunmayı amaç edinen firmamız, müşterilerinin problemlerini uzman teknik kadrosu ile yerinde tespit ederek en doğru ve ekonomik çözümleri sunmaktadır. Satış sonrası hizmet ve destek, konularında uzman elemanlarımız ve Bölge Müdürlüklerindeki personelimiz tarafından verilmektedir.

PRIVATE LABEL çalışmalarda istekleriniz doğrultusunda firmanıza özel ürünler üretilmekte ve eğitim desteği verilmektedir. URAY KURUMSAL ISO 9001:2004 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği belgeleri, Sağlık Bakanlığı Üretim İzni belgelerine Sahiptir.
 

“Temizlik, her işin temelidir” prensibiyle hareket ediyorsanız, sizlere bu konuyla ilgili tüm ihtiyaçlarınızda hizmet vermekten mutluluk duyarız.

SAYGILARIMIZLA
URAY KURUMSAL A.Ş

 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.