Şimdi İletişime Geçin!

75 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Kullanım Koşulları

    www.uraykurumsal.com sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

    www.uraykurumsal.com sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan URAY KURUMSAL | Ankara Toptan Temizlik Malzemeleri Fiyatları sorumlu değildir. URAY KURUMSAL | Ankara Toptan Temizlik Malzemeleri Fiyatları, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

    URAY KURUMSAL | Ankara Toptan Temizlik Malzemeleri Fiyatları işbu site ve www.uraykurumsal.com uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

    URAY KURUMSAL | Ankara Toptan Temizlik Malzemeleri Fiyatları, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

    Bu internet sitesi URAY KURUMSAL | Ankara Toptan Temizlik Malzemeleri Fiyatları;in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. URAY KURUMSAL | Ankara Toptan Temizlik Malzemeleri Fiyatları, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

    URAY KURUMSAL | Ankara Toptan Temizlik Malzemeleri Fiyatları bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, URAY KURUMSAL | Ankara Toptan Temizlik Malzemeleri Fiyatları markası ve diğer markalar, www.uraykurumsal.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. URAY KURUMSAL | Ankara Toptan Temizlik Malzemeleri Fiyatları;in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

    URAY KURUMSAL | Ankara Toptan Temizlik Malzemeleri Fiyatları, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.